פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   5 דברים שצריך לדעת על דוטא 2 - האליפות הבינלאומית

   כל הפרטים על אירוע הדוטא הגדול של השנה. 18 קבוצות יתחרו על הגביע הנחשק ועל גלריית פרסים מרשימה בשווי כולל של לא פחות מ-17 מיליון דולר

   ביום ראשון החל אירוע ה-Esports הגדול של השנה - האליפות הבינלאומית של דוטא 2. מה-26 ביולי עד ה-8 באוגוסט 18 קבוצות יתחרו על הגביע הנחשק ועל בריכת פרסים מרשימה של לא פחות מ-17 מיליון דולר.

   נראה כי חברת Valve למדה מהאליפות הקודמת, אחרי שביום הראשון של התחרות כולם כבר ידעו מי הולך להיות בגמר. בנוסף, אנשים התלוננו כי חלק מהקבוצות לא יכלו לשחק ב-KeyArena. לכן השנה, כל הקבוצות ישחקו בפורמט המלא של Valve HQ וגם ב-KeyArena בסיאטל מה שבעצם מחזיר אותם לפורמט של האליפות ה-3.

   Wild Cards

   החל מ-26 ביולי עבור 2 קבוצות הטורניר יגמר כבר באותו היום בקרב על 2 המקומות האחרונים (אחת מכל מחוז) באליפות הבינלאומית. להלן הקבוצות: אירופה - Vega Squadron, אמריקה - Team Archon, בין - CDEC ודרום מזרח אסיה - MVP.Pheonix. קרבות ה-Wild cards יהיו בפורמט של הטוב מבין 3 משחקים ו-2 קבוצות יעלו משם לשלב הקבוצות.

   שלב הקבוצות

   16 קבוצות השחקנים יתחלקו ל-2 קבוצות. בקבוצות האלו הם יתחרו אחד נגד השני בקרבות של הטוב מבין 2 משחקים. ארבעת הקבוצות הכי טובות מכל קבוצה יעלו לשלב הבא - שלב הפלייאוף. במקרה של תיקו בין התוצאות הקבוצות יתחרו בקרב שובר שוויון כדי להחליט מי עובר הלאה.

   שלב הפלייאוף

   קרבות הפלייאוף יתרחשו ב-KeyArena בסיאטל.שם שלא כמו בשלב ה-Wild Cards הקבוצות יתחרו באופן סימולטני בקרבות של הטוב ממשחק אחד בלבד.

   תחרות הדוטא הבינלאומית (צילום מסך)

   הקבוצות שהפסידו ישחקו מול הקבוצות המפסידות האחרות במשחק הטוב מבין 3, שלא כמו בעונה 3 שם גם הקבוצות המפסידות שחקו רק משחק אחד ולא 3.

   תחרות הדוטא הבינלאומית (צילום מסך)

   הפרס

   השנה, הפרס עומד על למעלה מ-17 מיליון דולר, שבעצם מתעלה על כל הפרסים מכל העונות הקודמות ביחד! המקום הראשון זוכה לחזור הביתה על למעלה מ-6 מיליון דולר. אפילו מקום 6 לוקח הביתה פרס "ניחומים" של מעל למיליון דולר, המקום האחרון מקבל פרס "קטן" בשווי 50,000 דולר. הפרס עדיין ממשיך לגדול בזמן מכירות הקומפנדיום מה שפותח לקונים שלו חפצים אלמותיים, נושא כלים חדש, חבילת מוזיקה ועוד.

   טורניר סולו וקרב הכוכבים

   חוץ מהאירוע המרכזי, יש גם טורניר (1 על 1 בנתיב אחד) בו 8 שחקנים יתחרו אחד נגד השני בשביל הכבוד והגאווה להיות ב"קרב הכוכבים". "קרב הכוכבים" הוא קרב פופלארי בקרב השחקנים שנבחרו על ידי בעלי הקומפנדיום - יחד בקבוצה אחת. הם משחקים שם בעיקר בשביל הכיף ואף אחד לא באמת משחק ברצינות מה שהופך את זה למאורע מאוד מצחיק כמו שאתם יכולים לראות בסרטון כאן למטה: