פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   כותרי GOD OF WAR עתידיים עשויים להציג את מיתולוגיית בני המאיה ומצרים

   קרייטוס עלול בעתיד לבקר במיתולוגיות שונות מעבר למיתולוגיה הנורדית. היוצרים מסבירים: "הרגשנו שצריך להמציא מחדש. צריך לשנות הרבה דברים"

   כותרי GOD OF WAR עתידיים עשויים להציג את מיתולוגיית בני המאיה ומצרים
   יח"צ

   God of War רק התחיל לפסוע לתוך השטח של המיתולוגיה הנורדית, אבל ישנו סיכוי שהוא יגיע גם למחזורות מיתולוגיות אחרות מעבר למיתולוגיה הנורדית.

   בשיחה עם אתר Game Informer, הסביר הבמאי קורי ברלוג: "המשחקים היווניים היו התקופה היוונית של God of War, ובהמשך, מערכת האמונות המיתולוגית הבאה הפכה לעידן הנורדי של God of War, אך אנו עשויים בסופו של דבר להגיע לעידן המצרי ועידן בני המאיה וכן הלאה וכן הלאה".

   כמובן, התקופה היוונית של GOW הייתה 8 שנים וארכה שישה משחקים, לכן זו לא יכולה להיות תוכנית לעתיד הקרוב. עם זאת, חלק גדול מהמשיכה של כותר GOW החדש לפלייסטיישן 4 היא לשנות את ההגדרה והאישיות של הדמות הראשית שלה - קרייטוס, כך שיש מצב שהם להוטים להמציא ולחדש את הסדרה בתדירות גבוהה יותר.

   "מה שהתברר לי היה שאנחנו קצת חוזרים על עצמנו", הסביר מנכ"ל Santa Monica סטודיו, שאנון סטדסטיל. "זה התחיל לחזור על עצמו, הסיפור עם קרייטוס שהוא קשוח והארדקור - אני חושב שאנשים החלו לומר 'מה הלאה?'. הרגשתי כאילו שכדי להמציא מחדש, אנחנו באמת צריכים לשנות הרבה דברים."

   פאנל יוצרים God of War (יח"צ , IGN)
   (צילום: יח"צ)

   אין זו הפתעה עצומה שהאולפן יחשוב על אחת המיתולוגיות האלה - כבר ידענו שהחברה שקלה ללכת לכיוון המיתולוגיה המצרית לפני שהם שקלו ללכת על המיתולוגיה הנורדית.

   ב-E3 2016, אמר ברלוג: "חצי מהצוות היה מאוד בעניין [מצרים], המיתולוגיה המצרית היא על הפרעונים כהתגלמות האלים עלי אדמות ויש הרבה על הציוויליזציה, היא פחות מבודדת ופחות עקרה. זה ייצור מסביב הרבה הסחות דעת מהנושא המרכזי של זר במקום מוזר".

   לא משנה מה יקרה במשחק הבא, אנחנו יודעים שזה לא יהיה הטיול האחרון של קרייטוס - אנחנו פשוט צריכים לחכות ולראות לאן זה יקח אותנו כאשר המשחק ייצא השנה.