פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נינטנדו מעוניינת יותר בציוד הקיפי מאשר גרסת 2.0 לסוויטץ'

   לפי ה-The Wall Street Journal, נינטנדו מתמקדת על ייצור והפצה טובים יותר של המוצר הנוכחי שלה, על מנת לעמוד בדרישות הצרכנים

   נינטנדו מעוניינת יותר בציוד הקיפי מאשר גרסת 2.0 לסוויטץ'
   מערכת וואלה! NEWS

   דיווחים אחרונים מראים כי נינטנדו מתכננת להעלות את כמות הציוד ההיקפי עבור הסוויטץ' בשנה השניה שלו בשוק, ולאו דווקא לעדכן את החומרה הבסיסית שלו.

   לפי ה-The Wall Street Journal, נינטנדו מתמקדת על ייצור והפצה טובים יותר של המוצר הנוכחי שלה, על מנת לעמוד בדרישות הצרכנים.

   בנוסף לכך, המקורות של WSJ אומרים כי "הפיצ'רים של הסוויטץ' בשנים הקרובות יכללו ציוד היקפי ומאפיינים נוספים הקשורים לרשת אשר יתחברו לפורט ה-USB במכשיר."

   דיפולט ( , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   נינטנדו סוויטץ'

   הנינטנדו סוויטץ' כבר בן שנה (החל מה-3 במרץ). הקונסולה כבר זכתה בתואר המכירות המהירות ביותר לקונסולה ב-US ועברה במכירות את קודמתה, קונסולת ה-Wii U תוך פחות משנה. כמו כן היא מתוכננת להגיע לעוד 20 מיליון יחידות שיימכרו בשנה הקרובה. לכן ניתן לראות למה נינטנדו לא ירצו לפגוע או לבלבל שחקנים וצרכני-בסיס בכך שישחררו מודל חדש.

   לנינטנדו יש עבר עשיר של ציוד היקפי רחב ועדכוני חומרה ושינויים למוצרי עבר שלהם, עם תוצאות משתנות בשני התחומים.

   למשל הוספת פאד מעגלי נוסף לקונסולת ה-3DS או ביצוע שינויים בקונסולת ה-NES העתיקה היו שינויים טובים בעבר. אך למשל הוספת כונן דיסקים ל-N64 היתה הוספה מיותרת ושנויה במחלוקת.

   נינטנדו כבר מציגים תכנונים לציוד היקפי חדש בצורת Nintendo Labo, אשר יכלול ציוד קרטוני מיוחד שיתאים למבנה הקונסולה ההיברידית.