פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   דיווחים שונים מצביעים על מוד קו-אופ לבאטלפילד 2018

   ככל הנראה, למשחק יתווסף מוד קו-אופ בו יחידות שחקנים יתמודדו עם "משימות השתלטות שנוצרות רנדומלית", על אף שאין אימות על מסך מפוצל

   נראה שההדלפות ממשיכות להגיע. באטלפילד החדש שיצא השנה יכלול, לפי הדיווחים, מוד קו-אופ (מצב שיתוף פעולה) - ובו קמפיין שדומה לזה מבאטלפילד 1 ותוספת של פזצט"א בהשראת Raninbow Six: Seige (למי מכם שעדיין לא היה חייל - פזצט"א הן ראשי תיבות של "פול, זוז, צפה, טווח, אש").

   GamesBeat, המגזין שפרסם לראשונה את הכותרת (המשוערת) של באטלפילד (Battlefield V), הוסיף סדרה של פרטים נוספים. ככל הנראה, למשחק יתווסף מוד קו-אופ בו יחידות שחקנים יתמודדו עם "משימות השתלטות שנוצרות רנדומלית", על אף שאין אימות על מסך מפוצל.

   הדיווח עוד מוסיף שהקמפיין יתאפיין בתבנית דומה לזה של באטלפילד 1 (המציג סדרה של סיפורים קצרים יחסית מכמה זוויות הסתכלות) וייקח את השחקנים מסביב לעולם. אלמנטים נוספים מבאטלפילד 1 ככל הנראה גם יצורפו כדי לשמור על "עקביות פנימית", כמו קולה של הכרוזה במשחק, קת'רין קינגסלי.

   בנוסף, דובר שהמשחק יציע מוד שכיבה (פזצט"א) גמיש יותר, שיתן לדמויות לזוז גם על גבם ממש כמו Raninbow Six: Seige.

   עוד דווח שהשמועה, שהמשחק יציע לוט בוקסים קוסמטיים בלבד, אשר הופצה בשבוע שעבר, היא אמיתית. זהו מהלך של EA ו-DICE להשתפר בעקבות מהומת ה-"שילמת ניצחת" של באטלפרונט 2. סימכו על זה שתשמעו עוד פרטים לפני שנראה את המשחק בעצמנו כחלק מהתצוגה של EA השנה ב-E3.