פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   ליגת אוברווטץ' הודיעה על סנקציות כנגד שלושה שחקנים ומאמן

   Felix Lengyel הידוע בכינויו xQc, הושעה על ידי ליגת אוברוואטץ' ל4 משחקים וצווה לשלם קנס של $4,000 לאחר שהשתמש ב-Emote "באופן גזעני בזמן סטרימינג ברשתות החברתיות

   מתוך המשחק "Overwatch" (יח"צ)
   מתוך "Overwatch" (צילום: יח"צ)

   ליגת אוברוואטץ' הטילה סנקציות במספר שחקנים ומאמן שלשום.

   Felix Lengyel הידוע בכינויו xQc, הושעה על ידי ליגת אוברוואטץ' ל4 משחקים וצווה לשלם קנס של $4,000 לאחר שהשתמש ב-Emote "באופן גזעני ופוגעני בזמן סטרימינג של הליגה ברשתות החברתיות, ושימוש בשפה פוגענית כנגד קרייני הליגה ושחקנים אחרים בסטרימינג האישי שלו".

   זוהי לא ההשעיה הראשונה של xQc, במהלך השלבים הראשונים של הליגה, xQc הושהה ל-4 משחקים ונקנס ב-$2,000 עקב שימוש במילות גנאי הומופוביות כנגדי חבר מקבוצת Houston Outlas. קבוצת Dallas Fuel לא הסתפקה בעונש הרשמי שקיבל מהליגה והשעתה אותו מכל משחקי העונה.

   Timo "Taimou" Kettunen, שחקן נוסף של דלאס נקנס ב-$1,000 עקב שימוש במילות גנאי אנטי-להט"ביות בסטרימינג האישי שלו. Ted "Silkethread" Wang, שחקן מקבוצת Los Angeles Valiant, נקנס ב-$1,000 בעקבות שיתוף חשבונות.

   ליגת אוברוואטץ' הכריזה ש-Tae-yeong "TaiRong" kim, המאמן הראשי של - Huston Outlaws, קיבל אזהרה רשמית לאחר ששיתף מם פוגעני בטוויטר. הליגה אמרה שהיא לקחה בחשבון את ההתנצלות הפומבית שלו ותרומתו ע"ס $1,000 לקרן השלום ע"ש הירושימה כאשר החליטה על העונש.

   עם הכרזת הסנקציות, ליגת אוברוואטץ' ציינה ש"היא מחויבת לבניית קהילה סביב משחק האוברוואטץ' שהיא מסבירה פנים ויכולה להכיל את כל סוגי השחקנים והמעריצים, אנחנו מקווים שצעדים משמעתיים אלו יבהירו את נחישותנו בתחום זה".