פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   ביקורת - MASTERKEYS MK750

   Cooler Master תמיד הייתה חברה שמוציאה ציוד ברמה גבוה מאוד, ועכשיו עם ליין המקלדות החדש שלהם וה-Masterkeys MK750, קיבלנו הוכחה שהם יכולים להצטיין גם במקלדות - עם פיסת חומרה יפייפיה, מהירה, נוחה ומגניבה במיוחד.

   פרטים

   מחיר: 795 ¤

   סוג: חוטי, USB C

   תאורה: יש, 16.7 מיליון צבעים

   מידות: 42\132\437 ס"מ

   סוג מתג: Cherry MX Red

   מקלדת MASTERKEYS MK750 (יח"צ , IGN)
   מקלדת MASTERKEYS MK750 (צילום: IGN)

   חשמל זורם בכפות ידיך

   ללא ספק מדובר במקלדת משובחת, השימוש בה כיפי ומספק מכל הסיבות הטובות, הכפתורים בגובה ובמרחק הנכונים וטכנולוגיית האנטי-גוסטינג עוזרת לפצות על קליקים מפוספסים בהקלדה מהירה. השימוש נוח במיוחד בזכות כרית עור שנצמדת בעזרת מגנט לצידה התחתון של המקלדת, אותה כמובן ניתן להסיר אם אתם שונאים להרגיש כמו מלכים. המקשים עצמם איכותיים מאוד ולא מאיימים להתפרק גם בעת לחיצה מלאת פאניקה שנייה לפני שאתם יוצאים מפינה שלא הייתם אמורים לצאת מנה ומצליחים להציל את עצמכם, וכמובן שלא שכחנו את החלק החשוב ביותר, הקליק.

   הצליל של המקשים חזק, מתכתי וברור, בעוד יש אנשים שלא אוהבים את העדינות היחסית של מתגי ה-RED אנחנו מצאנו את הלחיצה מספקת כמו סחיטת הדק ואת הקליק מגניב כמו צליל הדריכה, בנוסף הפיצ'רים האמיתיים של ה-RED מודגשים במקלדת בצורה מצוינת עם מקשים רגישים במיוחד, אשר יודעים כמה חזק אתם לוחצים עליהם ורק מחכים שיפעילו אותם למלואם בלחיצה עמוקה. פשוט תענוג לשחק, להקליד ואפילו סתם לבחבש על ה-MK750.

   מקלדת MASTERKEYS MK750 (יח"צ , IGN)
   מקלדת MASTERKEYS MK750 (צילום: IGN)

   !Look at me i'm MK750! look at me

   המקלדת לא רק משחקת נהדר היא גם אחת מהמקלדות היפות שראינו עם גימור מתכתי אפור ומקשים שחורים איכותיים שנותנים למקלדת הרגשה יוקרתית ועמידה, יחד עם כרית העור המגנטית השחורה שנושאת את הלוגו של Cooler Master בגאווה, מדובר במקלדת מפילת לסתות, עוד לפני שהדלקנו את תאורת RGB.

   כשתדליקו את התאורה תגלו 11 מצבי תאורה שונים ביניהם פייבוריטים ישנים כמו Starry Night ו-Breathing, מצבים בסיסיים כמו החלפת צבעים, צבע סטטי וכמה דברים חדשניים יותר כמו אפקט ריפל יפייפה והאפקט המגניב ביותר שראינו במקלדת כבר הרבה זמן, משחק סנייק שמתפקד לגמרי בו ניתן לשחק על גבי המקלדת עם מקשי החצים. אם תחברו את כבל ה-USB של המקלדת למקור כוח נייד ותשימו את המקלדת על מצב סנייק אז תדעו שהצלחתם ליצור את קונסולת הגיימינג הניידת הראשונה של Cooler Master!

   מקלדת MASTERKEYS MK750 (יח"צ , IGN)
   מקלדת MASTERKEYS MK750 (צילום: IGN)

   הפיסה החסרה

   עם כל הטוב שארוז ב-MK750 עדיין יש כמה דברים שחסרים. למרות שהיא מצויידת בקיצורים ושיפצורים רבים היינו רוצים לראות כמה דברים סטנדרטיים שחסרים לה, ונמצאים במקלדות יוקרתיות אחרות כמו חיבור USB או Num Pad מתנתק, אבל מעבר לדברים האלה שהם לא מצופים או נדרשים ממקלדת, מדובר בפיסת חומרה מצויינת.

   מקלדת MASTERKEYS MK750 (יח"צ , IGN)
   מקלדת MASTERKEYS MK750 (צילום: IGN)

   פסק הדין

   ה-MK750 היא מקלדת מדהימה שמומלצת בחום לכל גיימר נלהב שחסרה לו הפיסה שתקשור את כל תחנת הקרב שלו ביחד, בעוד היא לא מושלמת, היא מאוד מאוד קרובה לזה ובשביל אנשים שאוהבים לשחק באמת, היא יותר משווה את המחיר שלה.