פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   SUPER SMASH BROS וספלטון 2 יעמדו בראש טורנירים חדשים ב-E3 2018

   נינטנדו הכריזה שהיא תקיים טורנירים עבור Super Smash Bros וספלטון 2 במהלך התצוגה ב-E3 אשר תתקיים בלוס אנג'לס, מאוחר יותר השנה

   super smash bros (יח"צ , IGN)
   (צילום: IGN)

   נינטנדו הכריזה שהיא תקיים טורנירים עבור Super Smash Bros וספלטון 2 במהלך התצוגה ב-E3 אשר תתקיים בלוס אנג'לס, מאוחר יותר השנה.

   הטורניר של Super Smash Bros, יהיה טורניר עבור מוזמנים בלבד ויתקיים בתאריכים 12-11 בלוס אנג'לס. אליפות העולם בספלטון 2 תתקיים ב-21 לאפריל, נינטנדו טרם מסרו את המיקום המדויק בו יתקיים האירוע. בטורנירים ישתתפו שחקנים מכל העולם וישודרו ביוטיוב ובטוויץ'.

   משחקי המוקדמות לספלטון 2 יתחילו ב-21 לאפריל ויתקיימו בארה"ב, קנדה, אירופה, אוסטרליה ויפן. מידע נוסף אודות E3 יוכרז בתאריך מאוחר יותר.

   IGN ישבו עם ביל טרינן, מנהל שיווק מוצר בכיר בנינטנדו אמריקה, במטרה ללמוד כיצד נינטנדו מתכננת לבחור משתתפים עבור טורניר Super Smash Bros וכיצד הם מתכננים לשלב בין כיף וגיימפליי תחרותי:

   "אנחנו מסתכלים על טורניר המוזמנים משתי זווית: זווית אחת של טורניר וזווית שניה של משחק. אנחנו מעוניינים להציג רמה גבוהה ובינלאומית של Super Smash Bros. אנחנו גם מתכננים להציג את המשחק באופן שמדגיש כמה כיף הוא עבור שחקנים שונים ולהציג דרכים שונות ששחקנים יכולים ליהנות מהמשחק. אני חושב שגישתה של נינטנדו די ייחודית, בנוגע לסוג כזה של תחרויות, אנחנו מנסים לעצב אותן בדרך שתהיה קורצת גם לחובבי eSports וגם לצופים שלא מקדישים הרבה זמן לצפיה ב-eSports אבל עדיין מעוניינים לראות משחק תחרותי וכיפי".

   ההיסטוריה של נינטנדו ב-eSports, אשר תחילה ב-EVO 2013, אז סופר סמאש ברוס (Melee) החזיר את הרוח למפרשי המשחק, והפכה אותו לאחר ממשחקי הקרבות האהודים בעולם.

   טרינן הוסיף: "המציאות היא של-Super Smash Bros יש סצינה תחרותית משלו, ניסינו להמשיך ולתמוך בסצינה במגוון דרכים שונות וכתוצאה ראינו גדילה במספר המשחקים והצופים. אני חושב שטורנירים ממש טובים בלכוון את אור הזרקורים לסצינה התחרותית. עבור E3 והתחרויות שלנו, אנחנו מנסים לבחון כיצד ניתן להביא את אותו כיף תחרותי לקהל גדול. אנחנו משערים שעם המהלכים האלו נצפה בקהל רחב מטפטף לתוך הסצינה התחרותית ולטורנירים עצמם".

   כאשר טרינן נשאל כיצד נינטנדו מתכננת לשמור על הכותרים שלה רלוונטיים בקהילת המשחקים התחרותית, טרינן השיב ואמר שכל מקרה לגופו.

   "זה תלוי במשחק. בספלטון 2, הזרמנו מספר רב של עדכונים לאחר יציאת המשחק. קיום טורניר הוא אפשרות עבורנו להציג תוכן חדש שמגיע למשחק. בנוסף ראינו שמאז הטורניר למוזמנים בלבד שהתקיים ב-E3 שנה שעברה, יותר ויותר קבוצות הצטרפו לטורנירים של ספלטון 2. ברור שסמאש ברוס זה סיפור אחר, יש לו קהילה פעילה התומכת במספר גירסאות של המשחק, אז זוהי הזדמנות עבורנו להכניס את הקהילות הללו לאור הזרקורים ולגרום לאנשים להתלהב מסמאש ברוס בסוויטץ'.