פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   סגנון הצילום של GOD OF WAR נדחתה ע"י הריבוט של טומב ריידר מ-2013

   המשחק משתמש בסצנה אחד ללא קאטים לאורך כל המשחק על מנת לגרום לשחקן להישאב אל תוך העולם. למרות זאת, הבמאי קורי ברלוג מודה כי הטכניקה היא לא רעיון חדש

   סגנון הצילום של GOD OF WAR נדחתה ע"י הריבוט של טומב ריידר מ-2013
   יח"צ

   לבמאי God of War, קורי ברלוג היה את הרעיון של צילום בסצנה אחת כבר לפני שנים, ובמקור הוא הציע את הרעיון כשעבד על הריבוט של טומב ריידר שיצא ב-2013.

   כמו שציינו לאחרונה בהצצה המוקדמת אל God of War, המשחק משתמש בסצנה אחד ללא קאטים לאורך כל המשחק על מנת לגרום לשחקן להישאב אל תוך העולם. למרות זאת, בראיון עם The Daily Star, קורי ברלוג לא רק חשף שטכניקה זו היא לא רעיון חדש אך גם כזו שהוא קיבל סירוב עבורה בעבר.

   בזמן שעבד עבור Crystal Dynamics, ברלוג הציע את הרעיון לריבוט של טומב ריידר שיצא ב-2013.

   "הצעתי זאת ל-Crystal Dynamics כשעבדתי שם על טומב ריידר וכולם אמרו 'זה משוגע, אנחנו לא רוצים לעשות את זה,'" אמר ברלוג.

   אחרי שעזב את Crystal Dynamics וחזר לסוני לעבוד על God of War, ברלוג אמר ש"היה לו מאוד חשוב להשתמש בטכינקת הצילום הזו במשך הרבה זמן", והוסיף ש"הייתה הרבה יותר תמיכה יצירתית ואמונה אצל סוני".

   עכשיו כשהמשחק עתיד לצאת ב-20 לאפריל, ועוד ועוד אנשים בצוות ובעיתונות משחקים במשחק, הוא חושב שהוא סוף סוף זכה בתמיכה שחיכה לה.

   "אנשים מכל מיני מחלקות, אנימטורים ואמנים מהסטודיו נכנסים אלי למשרד ואומרים 'אוקיי, עכשיו אנחנו מבינים. זה הגיוני כשרואים את המשחק בכללותו, ואנחנו רואים למה רצית שהוא יהיה ככה.'"