פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   סדרת טלוויזיה של סטריט פייטר בפיתוח

   לדברי Deadline, חברת Entertainment One או eOne בקיצור סגרה עסקה לממן, להפיק ולפתח עיבוד טלוויזיוני לסדרת משחקי המכות הפופולרית של קאפקום

   סטריט פייטר (יח"צ , IGN)
   סטריט פייטר

   סדרת טלוויזיה חדשה המבוססת על סטריט פייטר נמצאת בפיתוח.

   לדברי Deadline, חברת Entertainment One או eOne בקיצור סגרה עסקה לממן, להפיק ולפתח עיבוד טלוויזיוני לסדרת משחקי המכות הפופולרית של קאפקום.

   בנוסף, הצוות שעמד מאחורי סדרת הלייב אקשן ברשת בעלת 12 פרקים בשם Street Fighter: Assassin's Fist - הכולל את ג'ואי אנסה, ז'קלין קלה ומארק וודינג - ישמש כמפיקים בפועל. אנסה כתבה וביים את Street Fighter: Assassin's Fist, בעוד וודינג וקלה הפיקו את הפרויקט.

   הסדרה החדשה תבוסס על סאגת World Warrior שהופיעה ב-Street Fighter II: The World Warrior, אשר הושק למכונות הארקייד ב-1991. הסדרה תתמקד על דמויותיהם של ריו, קן, צ'ון-לי וגייל, אשר נלחמים יחדיו כדי להביס את מנהיג ארגון הפשע הרשע מ. בייסון. הם משתתפים בטורניר World Warrior אשר אורגן ע"י מ. בייסון כדי למצוא את הלוחם החזק ביותר בעולם.

   "אחת הנקודות החזקות ביותר של סטריט פייטר הוא מגוון הדמויות הרחב ממוצאות שונים ונשים חזקות המופיעים בשלל המשחקים. דבר זה יאפשר לנו לבנות יקום טלוויזיוני מרתק," אמר מארק גורדון, מנכ"ל ו-CCO הסרטים, טלוויזיה ודיגיטל.