פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   פוקימון גו מוסיף את מיו דרך מערכת קווסטים חדשה

   כמו שהוסבר ב-Pokemon Go blog, שני סוגי הקווסטים החדשים הם Field Research ו-Special Research, אשר מציעים פרסים עבור השלמת המשימות שניתנו לנו

   פוקימון גו (צילום מסך)
   פוקימון גו (צילום מסך)

   פוקימון גו סוף סוף מציג בפנינו בפנינו את מיו, הפוקימון ה-151 האגדי, דרך מערכת קווסטים חדשה שתגיע "בהמשך השבוע".

   כמו שהוסבר ב-Pokemon Go blog, שני סוגי הקווסטים החדשים הם Field Research ו-Special Research, אשר מציעים פרסים עבור השלמת המשימות שניתנו לנו.

   קווסטים מסוג Field Research ניתנים להשגה ע"י אינטראקציה עם PokéStops, אשר עכשיו יטילו עליכם משימות קטנות כמו לתפוס או להילחם בפוקימון ספציפי. בעוד קווסטים מסוג Special Research ינתנו ע"י פרופסור ווילו עצמו - כרגע אין לנו את כל הפרטים על סוג זה, אבל ניתן להניח שאלו משימות שכל השחקנים יקבלו באופן סימולטני.

   שני סוגי הקווסטים ייתנו לכם פרסים על השלמתם, ביניהם יהיו מגוון חפצים ואפילו היתקלויות עם פוקימון מסויים. בנוסף הפרסים יגדלו לפי רמת הקושי של אותה משימה.

   כמו כן, השלמת קווסט אחד תזכה אתכם בחותמת (חותמת ניתן להשיג אחת ליום), והשגת שבע חותמות תזכה אתכם בפריצת דרך במחקר מה שיזכה אתכם בפרס גדול במיוחד, כולל ההזדמנות לפגוש פוקימון אגדי.

   ברור לנו שמיו קשור לעידכון זה, אבל ניאנטיק לא אישרה האם מיו הוא אחד מהפוקימונים האגדיים שיהיה ניתן לפגוש דרך פריצת דרך במחקר. קיימת אפשרות שמיו יהיה זמין דרך Special Research בלבד.

   בינתיים נותר לנו רק להמתין לפרטים נוספים על העידכון כדי לגלות איך ומתי יהיה אפשר להשיג את מיו.

   פוקימון גו (צילום מסך)
   פוקימון גו (צילום מסך)