פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   ההרחבה הראשונה בשנה 2 של דסטיני 2 נחשפה

   באנג'י נתנה לנו הצצה קצרה אל ההרחבה החדשה שלה בשם "Forsaken". הטיזר הקצר נותן לנו מבט חטוף אל מה שמצפה לנו במהלך הסטרים לשנה 2 של דסטיני 2 אשר יתרחש בהמשך היום

   אומנם הטיזר נמשך למספר שניות בודדות, אנו עדיין מקבלים הצצה אל קייד-6 ולגארדיאן אשר מגיעים לאזור אשר מזכיר מאוד את ה-Reef. שחקני דסטיני 1 יזכרו את ה-Reef כאזור הקהילתי השני אחרי ה-Tower וכביתם של ה-Awoken.

   בטיזר ניתן למצוא עוד כמה פרטים מעניינים כמו סמל הבית של ה-Fallen והופעת מה שנראה כמו The Last Word, אקדח בעל 6 כדורים במחסנית וקצב אש לא יאומן מהמותן אשר מוכר מאוד לכל שחקני דסטיני 1 וככל הנראה חוזר אלינו בהרחבה החדשה.

   כמו כן, מנהל קהילת דסטיני DeeJ דיבר בעידכון השבועי באתר באנג'י על מה שנוכל לצפות מהסטרים. לדברי DeeJ, מעריצים יזכו לשמוע ממספר חברים מצוות הפיתוח של דסטיני 2, כולל במאי המשחק סטיב קוטון ומנהל הפרויקט סקוט טיילור, בנוסף המעריצים יקבלו גם מענה לשלל טענותיהם ומפת דרך חדשה שתציג את מה שהחברה מתכננת עבור המשחק בשנה הקרובה.

   דסטיני IGN (צילום מסך)
   "שלל שידרוגים ופרסים שווים יותר".

   מיד לאחר סטרים החשיפה ה-Faction Rallies יחזור לדסטיני 2 עם שלל שידרוגים ופרסים שווים יותר. אחד השידרוגים הללו היא מערכת Renown אשר צפויה להוסיף כמה אתגרים ל-Lost Sectors.

   כאשר תסיימו פעילויות כמו Public Events תקבלו באף אשר יגדיל את כמות מטבעות Faction Rallies שתקבלו מתיבות Lost Sector. עם זאת הבונוס הזה יגבה מכם מחיר, ככל שה-Renown שלכם גבוה יותר כך אתם תחטפו יותר נזק, תעשו פחות נזק והחיים שלכם יחזרו לאט יותר. כדי להפוך את המצב ליותר קשה, אם תפלו בקרב כל ה-Renown שהשגתם עד כה יאבד.

   אנו נגלה עוד על הרחבת Forsaken החדשה כאשר הסטרים המלא לשנה 2 של דסטיני 2 יחל היום בשעה 19:00 בערב.