פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   EA: יחס הוגן הוא הדבר החשוב ביותר כשזה נוגע ל-LOOT BOX

   EA הצהירה כי היא רוצה שכלכלת המשחקים תהיה "הוגנת" במשחקים שלה, וזאת הסיבה בגללה היא הולכת לסיים עם קופסאות הלוט.

   לוגו EA (צילום מסך , IGN)
   חברת EA

   כאשר התראיין לאתר GamesIndustry.biz, מנהל העיצוב הראשי של EA פטריק סודרלנד הסביר מדוע החברה שינתה את החשיבה שלה על קוספאות לוט, דבר הרומז שככל הנראה לא יהיו קופסאות כאלה או אחרות ב-Anthem או באטלפילד 5.

   "ערכנו פגישה לאחר שלמדנו מהמקרה בשנה שעברה", אמר סודרלנד. "יצרנו יחד מערכת כללים על האופן שבו אנחנו מאמינים ששירות גדול צריך לתפקד, וזה משהו שאנחנו מאמינים בו לגבי החברה כולה, ועל פני כל המוצרים שלנו, צריך להסתכל על כך מנקודת מבט של מה הוגן. 'יחס הוגן הוא הדבר החשוב ביותר' - כאשר אתם קונים מוצר מאיתנו אתם צריכים לקבל ערך שווה עבור הכסף שאתם מוציאים".

   האירוע שחל בשנה שעברה, שסודרלנד התייחס אליו, היא המהומה סביב קופסאות הלוט ב-Star Wars Battlefront 2. למרות ש-EA הסירה את קופסאות הלוט לאחר התגובות החריפות שקיבלו, החברה טענה והתעקשה שהקופסאות הן לא סוג של הימורים, התגמולים האקראיים הוחלפו במיקרוטרנזקציות.

   "צריכה להיות כלכלת משחק הוגנת במשחק כדי ששחקנים לא יוכלו לשלם כדי לנצח", אמר סודרלנד. "אנחנו לא רוצים שתהיו מסוגלים לשלם את הדרך שלכם כדי להיות טובים יותר מאחרים, זה חשוב לנו. עם זאת אנחנו גם מסתכלים על המגמות בשוק ורואים שאנשים מרגישים בסדר גמור לשלם על דברים אחרים, כמו איך הם מופיעים במשחק וזה נראה בסדר גמור".

   מוקדם יותר השבוע, מדינת הולנד החלה לאכוף את איסור קופסאות ותיבות לוט מסוג זה. לעומת זאת סטריט פייטר 5 הוסיף מערכת חדשה המדמה מערכת של קופסאות לוט.