פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מפיצת RED DEAD REDEMPTION מגנה על משחקי סינגל פלייר

   מפיצת RED DEAD REDEMPTION מגנה על משחקי סינגל פלייר והיא אומרת שסינגל פלייר יכול לדרבן אנשים לנסות מולטיפלייר

   עם מסורת של משחקי סינגל פלייר ממפתחות כמו בת'סדה ו-Bioware, ב-E3 2018 הציגו לרוב משחקי מולטיפלייר (Anthem ,Fallout 76), ולרגל הצעד הנכבד הזה, משחקי סינגל פלייר מוצאים את עצמם שוב נושא השיחה.

   רד דד רדמפשן 2 (צילום מסך , רוקסטאר)
   רד דד רדמפשן 2 (צילום: רוקסטאר)

   למרות שהחברה שלו מפיקה תועלת מהמשחק הפופולרי ביותר עקב מצב המולטיפלייר שלו, מנכ"ל Take Two, שטראוס זלניק מצליח עדיין לראות ערך בחוויות סינגל פלייר. כשדיבר עם Gamesbeat, זלניק אמר שהוא מעריך משחקי סינגל פלייר ברמה גבוהה בעלי דמויות וסיפורים חזקים. הוא לא חירש לגבי כל הדיבורים שענף משחקי הסינגל פלייר "מתחיל למות", אך זלניק לא קונה את זה.

   "מבחינה היסטורית, בבידור יש אנשים שנוקטים עמדות באופן שכזה ויש את האנשים שאומרים, זה לא יצליח. במידה וזה לא משחק באטל רויאל חינמי", אמר זלניק. "אנשים באמת אומרים את זה, ללא שום חוט של מחשבה מעבר, ולכן אני לא קונה את זה. ענף הסינגל פלייר לדעתי לא מת, אפילו לא קרוב לכך. חברות מרגישות שהן מחליטות להימנע מעבודה קשה של בניית דמויות וסיפור, והן הולכות ישר לאיפה שהכסף זורק אותן, המולטיפלייר. ולכן אני לא חושב שזה הולך לעבוד, אני אהיה מופתע אם כן".

   זה לא אומר שזלניק אינו רואה את הערך במצבי מולטיפלייר, עם GTA V הוא בעצם חושב שהמפתחת Rockstar North בהתחלה "מכרה" שחקנים למצב הקמפיין, מה שדירבן אותם לנסות מולטיפלייר.

   "אני חושב שזה מה שקרה עם Grand Theft Auto Online", אמר זלניק. "אנחנו בהחלט מרגישים שאין שום הוכחה לכך שאנשים לא רוצים סינגל פלייר, מכיוון שעד היום משחקים GTA V".

   לאחר דחיות רבות Red Dead Redemption 2 יגיע אלינו ב-26 לאוקטובר.