פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מיקרוסופט הכריזה רשמית על XBOX ALL ACCESS

   לראשונה אי פעם אנו מקבלים תכנית מימון ללא ריבית על אקס-בוקס וואן ומגוון משחקים

   לאחר שבועות מלאים בהתלחששויות ושמועות, מיקרוסופט מסירה את הווילון וחושפת את Xbox All Access - תכנית המאפשרת למשתמשים לרכוש Xbox One S או Xbox One X בתשלומים חודשיים, בהתחייבות למנויים דו-שנתיים לשירותי Xbox Live Gold ו-Xbox Game Pass.
   בעקרון מדובר בתכנית מימון ללא ריבית לקונסולה שלכם. התכנית תהיה זמינה לפרק זמן מוגבל בארצות הברית בלבד. מסלול ה-Xbox One X יעלה 34.99 דולרים לחודש לשנתיים, בעוד שהמסלול של ה-S יעלה 21.99 דולרים לחודש לפרק זמן זהה.

   אקסבוקס אקסס (יח"צ)
   אקסבוקס אקסס (צילום: יח"צ)

   זו תכנית תשלומים שמוכרת לנו מאוד מענף הסלולר בישראל של לפני המהפכה. ההבדל הוא שהמשתמשים ייהנו מתעריף טוב יותר על הקונסולה. עובדה זו נכונה במיוחד בנוגע לגרסת ה-S של הקונסולה - תכנית המימון תחסוך לרוכשים כ-132 דולרים במחיר המכשיר והשירותים. המסלול של ה-X עדיין לא מציעה פיתוי גבוה כל כך, אך עדיין תספק חיסכון של 20 דולרים בערך.

   "ללא מקדמה ובתשלום חודשי קבוע למשך 24 חודשים, Xbox All Access תספק לכם Xbox One S או Xbox One X, גישה ליותר ממאה משחקרים נהדרים דרך Xbox Game Pass, ואת האפשרות לשחק אונליין בעזרת Xbox Live Gold", נכתב במגזיןVentureBeat , שהעביר את דבריו של מנהל אסטרטגיית השיווק העסקית הבינלאומי של אקס-בוקס, בוגדן בילאן.

   התכנית זמינה בחנויות מייקרוסופט בארה"ב ודורשת לפתוח חשבון מועדף של Dell ולעבור בדיקת אשראי. כל מי שירצה לצאת מהתכנית לפני סופה יצטרך לשלם את שווי הקונסולה הנותר ללא תשלום.