פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מיקרוסופט מעוניינת לרכוש עוד חברות פיתוח

   מיקרוסופט הביעה עניין ברכישת מספר מפתחות שיעזרו להעשיר את ה-Xbox Game Pass.

   מיקרוסופט עוד לא סיימה לרכוש את הסטודיו האחרון שהתעניינה בו, ולפי מאט בוטי, מנהל הסטודיו הכללי של מיקרוסופט, הם כבר מביעים עניין במפתחים שיודעים להביא "תוכן שונה מזה שחברות AAA יודעות לייצר". בשיחה עם Gamesindustry.biz הרחיב בוטי ואמר שהם לא מנסים להגיע למכסה כלשהי, הם מנסים להעמיק את היצע הכותרים שלהם, במיוחד התוכן שמותאם שמותאם למנויי Xbox Game Pass.

   "אני לא רוצה שזה יראה כאילו אנחנו מנסים להשלים מכסה", הסביר בוטי. "זה לא בנוגע למילוי טבלאות בשום צורה. אנחנו, עם זאת, מביעים עניין ברכישת אולפני סטודיו שעונים על הקריטריונים האלה של 50-100 עובדים, ייצור משחקים בקדנציות של שנתיים-שלוש, ותוכן שאנחנו חושבים שמעניין את מנוי ה-Game Pass שלנו, ושונה ממה שחברות AAA יודעות לייצר".

   השיחה המשיכה בנושא רכישות אולפני הסטודיו האחרונות של מיקרוסופט, ואחת השאלות שהוצגו בפני בוטי הייתה "למה Ninja Theory?"

   "התחלנו לחפש סטודיו שנבנה סביב כיוונים ואנשים יצירתיים. דבר מדהים בנוגע ל-Ninja Theory הוא שברור כשמש שהסטודיו חג סביב רעיונות ויצירתיות. הדמויות, חווית הסיפור והגדרות העלילה באמת באים לפני הכול אצלם. זה מתחבר מעולה עם התשוקה שלנו להעניק לשחקנים שלנו, ובמיוחד למנויים, תוכן חדש, ייחודי, מקורי ומגוון שיושב מחוץ למיזמים עם חברות גדולות יותר שלנו".

   אקסבוקס game pass (יח"צ)

   עוד הוא הוסיף כי חשב על "כמה קלישאתי יהיה להיכנס ולהגיד משהו כמו 'ברוכים הבאים למשפחה'. אבל לא בטוח שזה מסדר את המסר הנכון. המטרה שלנו היא לא להפיל את העסקים האלה ולתלות פוסטרים של אקס-בוקס על הקירות. המטרה שלנו היא לתת להם את התמיכה שהם צריכים כדי שיוכלו להתרכז אך ורק ביצירתו של משחק טוב ולשים בצד את הלחצים והקשיים שסטודיו בגודל כזה נתקל בהם".

   לצד חדשות אלה קיבלנו הצצה אל השלט האדפטיבי של אקס-בוקס והשמועות על הקונסולה הבאה שלהם שמכונה כרגע "Scarlet". כך שנראה שמיקרוסופט לא מראה שום סימני האטה בזמן הקרוב. מייקרוסופט, לדעתנו, משחקת בשביל המחר ומשחקת כדי לנצח.