פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   הצצה אל הרכבת המעוצבת של POKEMON ביפן

   LET'S GO PIKACHU & EEVEE: קוי גינזה ומרונוצ'י לקנטו יגיעו לתחנה בעוד 5 דקות, אז תכינו רב קו ופוקדור

   האנשים שחיכו לאירוע הספארי של Pokemon Go באזור יוקוסוקה ביפן, זכו בהזדמנות לבחון את הקרונות המעוצבים בהשראת Pokemon Let's Go, והפוקימונים פיקאצ'ו ואיבי בין רכבות טוקיו. העיצוב השתלט על חלק מהקרונות בקווי גינזה ומרונוצ'י ב-19 באוגוסט וישאר שם עד ה-30. הקרון שראינו היה בקו גינזה שמגיע משיבויה ועד אסאקוסה.

   הרכבת עצמה לא נושאת סממנים חיצוניים של המתרחש, אבל השתלטות של פיקאצ'ו, איבי ואווירת Pokemon Let's Go עשירה ניכרת בקרון. מגוון תמונות מהמשחק עוטפות את הקירות, הדלתות והמושבים. המסכים ברכבת מנגנים את הטריילרים של Pokemon Let's Go Pikachu & Eevee, והקומה נראית כמו שביל במחוז קנטו. התמונות מציגות את העיצובים החדשים של פיקאצ'ו ואיבי עם תסרוקות ותלבושות שלא ראינו עדיין. תמונות אחרות בקרונות מציגות סצנות מתוך המשחק, פוקימונים במהלך תפיסתם, ואפילו מראות כמה ביקורים מפרופ' אוק ומנהיגי המכונים מיסטי וברוק.

   למעשה, אפילו רצועות האחיזה וסימוני אזורי העמידה מציגים פוקימונים. ומצטערים מראש - פיקאצ'ו ואיבי כנראה עלו לנו לראש והיינו חייבים לצלם את התמונה הזו:

   פוקימון רכבת (צילום מסך)
   רכבת פוקימון (צילום מסך)

   Let's Go Pikachu & Let's Go Eevee ייצאו לנינטנדו סוויץ' ב-16 בנובמבר וכבר זמינים להזמנה מראש בנפרד, או עם אביזר הפוקדור+.