פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   BORDERLANDS 2 VR הוכרז רשמית לפלייסטיישן VR

   Borderlands 2 VR הוכרז רשמית ל-PSVR, והוא יגיע אלינו בתאריך ה-14 לדצמבר 2018

   משחק ה-VR של 2K Games ו-Gearbox Software הוכרז רשמית, ויכיל שינויים מגוונים למשחק המקורי שנעשו כדי להתאימו בצורה המירבית לפורמט ה-V, לכן המשחק יתמוך במצב סינגל פלייר בלבד. למרות שלוקחים לנו את מצב הקו-אופ המפורסם והאהוב, מוסיפים לנו את ה-BAMF או Bad Ass Mega Fun, שהיא בעצם מערכת שליטה בזמן שתאפשר לנו להאט ולהתכונן למתקפה הבאה.

   Gearbox אישרה כי Borderlands 2 VR יתאים לשלטי ה-Move ו-Dualshock 4. כמו כן, תפריטי המשחק עוצבו מחדש כדי להתאים ל-VR ועובדים על ידי הצבעה פיזית, לחיצה, גרירה והנחה של חפצים בתפריט - או לכל הפחות כך יהיה הדבר עם שלטי ה-Move.

   ההתניידות עדיין יכולה להיעשות על ידי הג'ויסטיקים המסורתיים, אבל שיטת הטלפורטים המופעלים בעזרת ההצבעה, אשר מקובלת במערכות VR היום תהיה קיימת גם כן. בנוסף, גם הרכבים יעבדו בצורה שונה, הפעם תצטרכו להזיז את הראש כדי לכוון בזמן שההאצה וההיגוי יעשו דרך הג'ויסטיק.

   כמו במשחק המקורי, השחקנים ייכנסו לנעליהם של אחת מארבעת הדמויות: אקסטון מיחידת העילית, מאיה הסירנה, סלבדור חולה הרובים וזירו המתנקש. Gearbox אישרה כי Borderlands 2 VR יושק עם המשחק המקורי הראשון, כך שדמויות הניתנות להורדה כמו גייג' או קריג לא יהיו זמינות, לפחות אל בהתחלה.

   כמו כן, עצי הסקילים שונו לכל ארבעת הדמויות כדי לכלול גם שדרוגים למערכת ה-BAMF בתוכם. אחד מהם הוא ה-"Death Mark" של זירו, שמסמן מטרות ומוסיף נזק לפגיעה. הסקיל הזה עכשיו יחזיר לכם שתי שניות של זמן מואט במערכת ה-BAMF לכל הריגה של אויב שסומן. בנוסף, הרבה סקילים ייעודיים למצב הקו-אופ שונו גם כן. יכולת ה-"Res" של מאיה שונתה לסקיל שנקרא אמפתיה, והוא גורם ל-Phaselock לשאוב מחצית מהחיים שלה ולפגוע באויבים בהתאם לכמות החיים שנשאבה. לאחר מכן, זמן הריפוי מהיר יותר פי 2 בזמן ה-BAMF המואט.

   Borderlands 2 יגיע ל-PSVR ב-14 לדצמבר 2018, ויעלה כ-50$ בחנות האמריקאית. אלה מכם שיזמינו את המשחק מראש, יקבלו גישה מיידית לרקע דינמי של הפלייסטיישן 4 הכולל את דמויותיהם של סלבדור, מאיה, אקסטון וזירו.