פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   פשוט יצירת מופת: תחזיקו חזק, כי משחק השנה כבר כאן

   הגיע הזמן לדבר על המשחק לו הכי ציפינו השנה - Red Dead Redemption 2. הכירו את הדמויות, המסעות, המצבים והשיפורים שהופכים אותו לחוויה לא רגילה

   .

   לאחר שחשפנו, ראינו, וחיינו בתוך רכבת ההייפ. הגיע הזמן לדבר על המשחק לו הכי ציפינו השנה - Red Dead Redemption 2. המשחק השלישי בסדרת Red Dead אך השני (והראשון מחינת הסיפור) בסדרת Red Dead Redemption, רוקסטאר בהחלט שמה הפעם דגש על כל ה"טעויות" הקטנות שהיו בראשון, והשחיזה כל אספקט אפשרי, אז תחזיקו חזק, כי משחק השנה כבר כאן!

   המשחק הוא פריקוויל ל Dead Redemption המקורי ולכן כל מי שלא שיחק בראשון, בהחלט יכול להנות מהמשחק הזה בלי בעיה אך כן מומלץ כדי להכיר יותר לעומק את דמויות המשחק.
   אנחנו מגלמים את ארתור מורגן - פורע חוק המטייל ברחבי אמריקה יחד עם הכנופיה של דאץ', עלילת המשחק לוקחת השראה מהבמאי קוונטין טרנטינו("שמונת השנואים") ומספרת סיפור באופן מאוד שונה ממה שהיינו רגילים אליו ב - RDR הראשון. הסיפור עובר בפרקים, ממש כמו בסרטיו של טרנטינו ותוך כדי העלילה הדמויות מתפתחות וכך גם העולם בו הסיפור חי. במהלך המשחק נפגוש דמויות מוכרות שראינו בעבר כגון משפחת מרסטון ועוד אמנם אנחנו מגלמים את מורגן אך הסיפור ממש לא מתמקד רק בו, אלא בכל כנופיית פורעי החוק

   אנחנו בעצם עוברים מסע בנדידה ממקום למקום בהתאם לפרק לדוגמה: בפרק הראשון אתם תמצאו את עצמכם במוצב מושלג, כאשר בפרק השני אתם נודדים דרומה לסביבה ירוקה יותר ורק מפרק זה נפתחת לכם האפשרות לחקור את המפה ופשוט לטייל עם הסוס שלכם. עם המשך המשימות הראשיות אתם תפתחו משימות צייד חדשות, מקומות חדשים ואפילו תוכלו לשדרג לעצמכם את המחנה ע"י כך שתתרמו לקופת החיסכון - יהיו לכם שדרוגים מסוימים במשחק שידרבנו חברי צוות להוסיף כמה דולרים לקופה, וגם זה יכול לשדרג את המחנה. בין לבין המשימות כשאין סכנה בשטח, אפשר לנוח בשקט ולחגוג עד צאת הזריחה.

   במהלך המשימות אפשרות בחירה יצוצו ותוכלו לבחור לאיים/להניח להם בשקט, לתקוף בלילה/יום אז תבחרו בחכמה, כי זה עלול להשפיע על המשך המשימה. אנחנו ממליצים בחום להפעיל את מצב הסינמטי של המשחק בטיולים ארוכים ממקום למקום, פשוט ללחוץ X ארוך עם הסוס ותיהנו מהשוטים היפים ביותר שיש לעולם הזה להציע.

   מערכת ה"מבוקש" השתפרה באופן משמעותי מהמשחק הראשון, בקודם הייתם מגיעים לעיירה עושים בלאגן, גורמים לכאוס והיה עליכם את כל צי השוטרים, ונעלמים בעת עזיבתכם. אך הפעם במשחק השני בעת שיש עליכם פרס כספי על ראשכם, ציידי ראשים ירדפו אחריכם, עד צאת הנשמה. אז או שאתם משלמים ונהיים בחובות. לחלופין תישארו במנוסה כל אורך המשחק. במידה וטרם המשטרה ראתה אתכם מבצעים פשע, אך אזרחים כן, תעצרו אותם במהרה/ אל תשאירו ניצולים בזירת הפשע, כי אחרת המשטרה אחריכם. קיימתם טווח במצודת כנופיית אויבים אחרת? המשטרה תחקור את האזור, אז תתחילו להעביר בראש סיפור כיסוי, כדי לצאת משם חיים. אך לפעמים תצטרכו להיות בצד השני של החוק, משימות "צייד ראשים" יופיעו לכם על המפה בכל עיירה, והפעם באופן נארטיבי, המוסיף לעולם בו אנו חווים, ורק תשאירו אותם בחיים.

   המכניקה הדיאלוגים עושה קאמבק בשביל רוקסטאר אחרי הביקור הראשון שלה במשחק Bully, במהלך המשחק תתקלו במגוון אנשים, התרחשויות רנדמוליות, ואף משימות, עם המכניקה החדשה תוכלו להחמיא או להעליב אנשים והיא בהחלט משפיעה על איך העולם מסתכל עליכם לאחר מכן. במידה ואתם מבצעים פשע, אחד מהשוטרים בעיירה נותן לכם אזהרה (טרם יש לכם פרס כספי על ראשכם), ואתם בעצם עומדים מול בחירה - להתחיל עימות ואז כל כוחות המשטרה עליכם, או לעזוב עם אזהרה בכך שאתם מתייחסים אליו יפה. בנוסף המערכת פותחת לכם דיאלוגים חדשים במהלך המשימות הראשיות ומידע נרחב יותר על כל אירוע

   מערכת ה"מבוקש" השתפרה באופן משמעותי מהמשחק הראשון, בקודם הייתם מגיעים לעיירה עושים בלאגן, גורמים לכאוס והיה עליכם את כל צי השוטרים, ונעלמים בעת עזיבתכם. אך הפעם במשחק השני בעת שיש עליכם פרס כספי על ראשכם, ציידי ראשים ירדפו אחריכם, עד צאת הנשמה. אז או שאתם משלמים ונהיים בחובות. לחלופין תישארו במנוסה כל אורך המשחק. במידה וטרם המשטרה ראתה אתכם מבצעים פשע, אך אזרחים כן, תעצרו אותם במהרה/ אל תשאירו ניצולים בזירת הפשע, כי אחרת המשטרה אחריכם. קיימתם טווח במצודת כנופיית אוייבים אחרת? המשטרה תחקור את האזור, אז תתחילו להעביר בראש סיפור כיסוי, כדי לצאת משם חיים. אך לפעמים תצטרכו להיות בצד השני של החוק, משימות "צייד ראשים" יופיעו לכם על המפה בכל עיירה, והפעם באופן נארטיבי, המוסיף לעולם בו אנו חווים,הרק תשאירו אותם בחיים.