פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   השותפות בין באנג'י ואקטיויז'ן מגיעה לסיומה

   המפתח עדיין שומר על הזכויות, ושירות הלקוחות של בליזארד אישר בטוויטר כי דסטיני 2 ימשיך לקבל תמיכה מלאה ב-BattleNet, ושאינם מצפים לשום הפרעות בשירות או בגיימפלי

   באנג'י אקטיויז'ן (יח"צ)
   באנג'י ואקטיויז'ן נפרדות

   באנג'י הכריזה על סיום השותפות בהצהרה שהעלתה ל-Bungie.net. בהצהרה הרשמית באנג'י אמרה, "עם אקטיויז'ן יצרנו משהו מיוחד. נכון להיום, דסטיני הביא שילוב של מעל 50 מליון עותקים והרחבות אל שחקנים רבים ברחבי העולם".

   לאחר שיתוף הפעולה שערך כשמונה שנים, אקטיויז'ן העבירה את זכויות ההפצה של סדרת דסטיני לבאנג'י, מה שמאפשר למפתחת שליטה מלאה על ה-IP שלה. באנג'י המשיכה וציינה, "בעזרת קהילת דסטיני הנפלאה שלנו, אנחנו מוכנים להפיץ משחקים בכוחות עצמנו, בזמן שאקטיויז'ן תתמקד על פרויקטים אחרים שבבעלותה."

   הציוץ שמספר על כך שהשותפות בין באנג'י ואקטיויז'ן מגיעה לסיומה (צילום מסך , מתוך טוויטר)
   הציוץ שמספר על כך שהשותפות בין באנג'י ואקטיויז'ן מגיעה לסיומה

   תהליך המעבר המתוכנן כבר יצא לדרך וכעת נמצא בשלבים מוקדמים, כאשר באנג'י ואקטיויז'ן מחוייבים לוודא שהמעבר יתרחש בצורה החלקה ביותר שניתן. באנג'י אומרת כי היא למדה המון מ-Forsaken, ההרחבה הגדולה האחרונה של דסטיני 2, ומבטיחה למעריצים שהדברים הנוספים שבדרכם אליהם ימשיכו במתכונת הנוכחית. וזה יכלול עוד חוויות עונתיות בחודשים הקרובים.

   כמו כן, שירות הלקוחות של בליזארד אישר בטוויטר כי דסטיני 2 ימשיך לקבל תמיכה מלאה ב-BattleNet, ושאינם מצפים לשום הפרעות בשירות או בגיימפלי. נכון לעכשיו עדיין לא ידוע מה מצפה לדסטיני 2 מעבר למפת התכנים הנוכחית, אך זה אפשרי שבאנג'י תכוון להפצת כותר דסטיני שלישי בכוחות עצמה.

   השותפות בין השניים השיקה לראשונה את דסטיני המקורי ב-2014, ולאחר מכן את דסטיני 2 ב-2017. זה בהחלט אפשרי שהפרידה ביניהם היא גם תוצאה של הביצועים הכושלים שחווה דסטיני 2, להם אקטיויז'ן לא ציפו.

   באנג'י ואקטיויז'ן נכנסו לשותפות באפריל 2010. בזמנו הוכרז כי השניים חתמו על חוזה אקסקלוסיביות ל-10 שנים, עם זאת באנג'י עדיין שמרה על עצמאותה כסטודיו מחוץ להסכם זה.

   לפני ההסכם המדובר עם אקטיויז'ן, באנג'י עזבה את מיקרוסופט ב-2007 כדי להפוך לחברה בכוחות עצמה, מה שבסופו של דבר השאיר את זכויות ההפצה של סדרת היילו בידיה של מיקרוסופט.