פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מפתחי "BATMAN ARKHAM" מתכוננים להכריז על משחק חדש?

   כנראה בקרוב תיחשף סדרת מחשקים חדשה מבית היוצר של "Batman Arkham"

   BATMAN ARKHAM (אתר רשמי , אולפני Rocksteady)
   BATMAN ARKHAM (צילום: אולפני Rocksteady)

   אולפני Rocksteady כבר בוחנים זמן מה את המשחק הבא שלהם אך עד כה לא פורסמו יותר מדי פרטים, העובדה גם שרבים מאיתנו ציפו להכרזה מכל סוג ב-E3 האחרון רק כדי לגלות כי האולפנים נמנעו מלקחת חלק באירוע. כעת, לאחר מספר חודשים של תהייה והשערות, נראה כי ההכרזה של המשחק עליו עובדים קרובה יותר מתמיד.

   ההשערה הזו, באה בעקבות מודעות משרות פתוחות שפורסמו על-ידי אולפני Rocksteady באתר החברה, אשר מחפשת עובדים שיוכלו להשתלב באגב השיווק והפרסום שלהם, כמו גם משרות באגף העיצוב הגרפי וניהול קהילות. כל פרטי העבודה חולקים תוכן דומה שמצביע על כך ש-Rocksteady עובדים כעת על תוכן למשחק חדש.

   נוסף על כך, משרת המעצב הגרפי הבכיר שאותה פרסם האולפן כרוכה גם ב"עיצוב ציורי רקע, עריכה ועיצוב טריילרים, עיצוב דמויות ועיצוב עולם רקע כללי" בזמן שעורך וידיאו נדרש בין היתר ל"כתיבת סצנות ותסריטי שיחה, תסריט לאירועי מפתח..." וכדומה. כל אלו מצביעים על כך שלא רק שאולפני Rocksteady עובדים על כותר חדש, אלא שהפרויקט כעת נמצא בשלב בו כבר ניתן לחשוף פרטים ראשוניים, מה שאומר שצפויה לנו הכרזה בשלב זה או מאוחר יותר של השנה.
   כמובן שמודעות הדרושים הללו הן לא הסימן היחיד לכך שלאולפנים יש פרויקט חדש בעבודה, מוקדם יותר השנה הודלף כי Rocksteady מתכוונים לחשוף משחק חדש בחודשים הראשונים של 2019 או ב-E3 2019 בקיץ הקרוב.

   מה שלא יהיה המשחק הזה, די בטוח שלנו יהיו ציפיות מאוד גבוהות אליו. במיוחד לאחר ש-Rocksteady הגיבה ואמרה כי המעריצים "יאבדו את זה" כאשר הם יחשפו את המשחק. נכון, זה די קשה לחשוב איזה משחק בעל עלילה חזקה, דמויות עם תוכן עמוק, סיפור ומשחקיות מעולה, כרגע נמצא בעבודה אצל Rocksteady אבל אפשר להיות בטוחים בכך שהוא מגיע ואחנו נעקוב אחריו בעין קפדנית ביותר.