פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   בכירי פלייסטיישן: לעולם אל תמעיטו בערכה של נינטנדו

   יו"ר המטה העולמי של סוני שון ליידן דיבר לא רק על מקומה של סוני שוק המשחקים, אלא גם על איך נינטנדו ומיקרוסופט עובדות על שיפור התעשייה בתחומים שונים

   נינטנדו סוויץ' (אתר רשמי)
   נינטנדו סוויץ'

   במהלך נאומו בכנס DICE 2019, יו"ר המטה העולמי של סוני שון ליידן דיבר לא רק על מקומה של סוני שוק המשחקים, אלא גם על איך נינטנדו ומיקרוסופט עובדות על שיפור התעשייה בתחומים שונים.
   בנאומו על הדורות הבאים, ליידן אמר "הקונסולה הנמכרת ביותר בארה"ב לשנת 2018 הייתה…. הנינטנדו סוויץ'. נינטנדו לקחו סיכון גבוה כשהביאו אותו לשוק. אנשים חשבו שנינטנדו עשויה להיות מחוץ לשוק החומרה יום אחד. אנשים נהגו לומר דברים כמו 'ילדים משחקים על הטלפונים הניידים והטאבלטים, שוק הקונסולות הניידות כבר מת ואבוד'. אך כמו שאמרתי מקודם: לעולם אל תזלזלו בנינטנדו….כולנו טובים יותר בזכות מאמציהם".

   בהמשך הנאום, ליידן דיבר על הבקר האדאפטיבי של מיקרוסופט, המאפשר לשחקנים עם מוגבלויות לשחק משחקים המותאמים לצרכיהם המיוחד. "זוהי אחריותנו להמשיך להרחיב את היריעה, להמשיך להבטיח שכולם יוכלו לשחק, כולם מוזמנים כאן", אמר ליידן. "עלינו החובה להמשיך לשאוף ליצור משחקים נגישים יותר, כמו שאקס בוקס עשו עם הבקר האדאפטיבי שלהם, ולנו הייתה הזכות לעשות זאת עם הכותרים שלנו".

   הנינטנדו סוויטצ' הייתה הקונסולה הנמכרת ביותר לשנת 2018, אשר השיגה בהצלחתה את הפלייסטיישן 4, שהייתה הקונסולה הנמכרת ביותר ברוב חודשי השנה. הבקר האדאפטיבי של אקס בוקס יצא בספטמבר, והתפרסם בציבור בעקבות פרסומת סוחטת-דמעות במהלך הסופרבול.