פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   ל-ROCKSTAR יש כמה משחקים חדשים שטרם הוכרזו בפיתוח

   בדרך כלל חברת הפיתוח מתמקדת בפרויקט גדול אחד בכל פעם, עובד Rockstar חושף כי החברה עובדת על מספר משחקים שטרם הוכרזו בו זמנית

   עם Red Dead Redemption 2 כבר במראה האחורית, שמועות החלו להשתולל לגבי הדבר הבא מ-Rockstar Games. בשל גודלם והאיכות של משחקי האולפן הגדול, בדרך כלל חברת הפיתוח מתמקדת בפרויקט גדול אחד בכל פעם, אבל אם הפרטים שחשף עובד Rockstar לאחרונה הם אינדיקציה כלשהי, החברה פועלת כיום על מספר משחקים שטרם הוכרזו בו זמנית

   האנימטור אבינהב ראג 'קארנוואל, שעובד ב-Rockstar ותרם רבות ליצירת המשחק Red Dead Redemption 2, טוען בקורות החיים שלו (שעלו לרשת על ידי המשתמש מ-Redddit fika122) כי הוא עובד כרגע בתור אנימטור בכיר על מספר משחקי קונסולות שטרם הוכרזו. פרטים נוספים מעבר לכך אינם זמינים בשלב זה, אבל האפשרות כי Rockstar עובדת בפעם הראשונה על יותר ממשחק אחד לכאורה אומר שהמעריצים לא יצטרכו לחכות כל כך הרבה זמן בין משחקי Rockstar, וזה בהחלט חדשות מרגשות לכל מעריץ וגיימר.

   בהנחה שטענתו של קארנואל היא לא טעות דפוס או משהו כזה, השאלה היא על איזה משחקים בידיוק Rockstar עובדת כרגע. קארנואל לא נותן שום אינדיקציה לגבי מה איך המשחקים יראו או במה יעסקו, אבל הדלפות העבר ושמועות רבות יכולות לתת לנו רעיון. באופן ספציפי, ישנם שני משחקים שטרם הוכרזו, ל-Rockstar שיש סיכוי טוב מאוד שנמצאים בפיתוח עכשיו.

   Bully ( , יח"צ)
   BULLY

   אפשרות אחת היא "Bully 2". השמועה על "Bully 2" רצה במשך חודשים, על כך ש-Rockstar כבר שכרה שחקנים קוליים שיעבדו על המשחק. ואם המשחק יהיה בסגנון של Bully המקורי, Bully 2 יהיה הרבה יותר קטן בקנה המידה שלו לעומת המשחקים האחרים של Rockstar, כך שזה קצת יותר קל להאמין כי משחק חדש בסדרה הזו יכול באמת להיות בפיתוח באותו זמן יחד עם משחק גדול של Rockstar.

   האפשרות החזקה השנייה עבור המשחק שבפיתוח ב Rockstar הוא GTA 6. כש-GTA 5 ניצב איתן בתור מוצר הבידור הרווחי ביותר של כל הזמנים, GTA 6 הוא דבר בלתי נמנע. ולאחרונה, שמועות על Grand Theft Auto 6 כבר החלו לצוץ ברחבי הרשת , עם טענות כי GTA 6 יתרחש בוייס סיטי עם תאריך שחרור מתוכנן ל- 2020 או 2021.

   כמובן, Rockstar יכולה באמת לבחור להפתיע אותנו ולעבוד על פרוייקט אחר לגמרי, כמו משחק חדש לגמרי או משחק המשך לאחד מהמשחקים שביססו אותה בתחילת דרכה , כמו L.A Noir או Manhunt. בסופו של דבר, אוהדי המשחקים של Rockstar יצטרכו לחכות שהחברה תיהיה מוכנה לשתף מידע נוסף בנושא.