פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   הדור הבא של אקס-בוקס יהיה 'יותר מתקדם' מהפלייסטיישן 5

   העיתונאי איינסלי באודן ציטט את מולטיפל אינסיידרס שחשפו ש"קונסולת הדור הבא של אקסבוקס תהיה חזקה יותר מהמערכת של סוני

   במהלך השבוע האחרון, מנהל המערכות של סוני, מארק סרני, חשף פרטים ראשוניים על התוכנה של PS5. בזמן שהמפרט הטכני של הקונסולה מרשימה מאוד ובעלת זמני טעימה מהירים יותר, יש סיכוי שקונסולת הדור הבא של XBox תהא חזקה בהרבה.

   העיתונאי איינסלי באודן ציטט את מולטיפל אינסיידרס שחשפו ש"קונסולת הדור הבא של אקסבוקס תהיה חזקה יותר מהמערכת של סוני. באודן הבהיר שהמידע הזה מגיע ממקור לא ידוע בתוך מיקרוסופט ו-XBox שהיו "מדוייקים בדליפות כבר שנים". הוא הוסיף ואמר לעוקבים שלו שההשערות שלקונסולת הדור הבא יהיה יותר שטח אחסון מאשר לסוני 5, לא אמורות להפתיע אף אחד שכן כבר תקופה מיקרוסופט משווקת את התכניות שלה לקונסולת הדור הבא החזקה ביותר.

   XBox ( , יח"צ)
   XBox

   עדיין לא ידוע באמת מתי יצאו הקונסולות אבל באודן אומר שהשנה הבא תהיה "מדהימה למעריצים של שתי החברות". זו לא הפעם הראשונה שמישהו כבר ציין שהקונסולות יצאו ב-2020, אבל עד שלא יהיה אישור רשמי אי אפשר לדעת באמת. אנליסט פיתוח מאט פיסקטלה, חזה שמיקרוסופט וסוני יחשפו את המערכות שלהן השנה ושהקונסולות יצאו לקהל הרחב כבר ב-2020.

   לא ברור איך הדור הבא של XBox יהיה חזק יותר מה-PS5. סרני סיפר עוד על הקונסולה, שתתמוך בגרפיקת 8K במשחקים ותעלה אותם תוך פחות משנייה. למרות שהציבור הרחב עוד לא ראה את התוספים הללו, להרבה מאוד הם נשמעים מרשימים ביותר. מיקרוסופט תצטרך לעשות משהו ממש מיוחד כדי להתעלות על זה.

   המפרט הטכני של קונסולת ה-XBox לא ידוע אבל הפרש הכוחות בין הקונסולות יכול להוות הבדל גדול.
   תכונות תוכנה דומות עלולות להקשות על שחקנים לבחור פלטפורמה מסוימת אבל המפרט הטכני יכול להטות את הכף ולרגום ליותר שחקנים לבחור באחת על השנייה.

   נקווה שמיקרוסופט יפרסמו את המפרט הטכני של ה-XBox הבא בקרוב, שנוכל כבר לבחור.